Pages

Monday, May 13, 2013

Programmeerimine iPADidega 2 (GAG)

5. klassiga tegime teise programmeerimise tunni iPADidega. Seekord oli apiks Cargo-Bot, mis on programmeeritud iPADi peal. Tegelikult on tegemist mänguga, kus on erinevad tasemed ning tuleb ehitada näite järgi torn. Tornide ehitamiseks on palju erinevaid võimalusi ning punkte on lahendamisel võimalik saada kuni kolm. Kõige rohkem antakse puntke siis, kui ülesanne lahendatakse väheste käskudega.

Tunni alguses vaatasime ära appi tutvustava video. Siis leppisime kokku, millisest mängust alustame. Alguses nuputasid õpilased individuaalselt lahendusi välja. Siis näidati oma lahendust pinginaabrile ning lõpuks toimus töö neljastes gruppides, kus kõik tutvustasid oma lahendusi. Et asi mängulisem oleks, siis said grupid punkte olenevalt sellest, kui palju tärne kõige parem lahendaja grupist sai. Kõige rohkem punkte saanud lahendused näidati ka klassi ees teistele ette.

Juhendid ja materjalid: http://progeipad.weebly.com/carg-bot.html
1 comment:

  1. Augmented reality apps for kids it’s to be seen as one of the major learning while you play concept for kids. Kids AR Alphabets apps help the kids to learn worthy.

    ReplyDelete