Pages

Monday, November 12, 2012

1.b klassi iPadi tund koos videoaabitsaga

Kevadel tekkis mul ja Kristi Rahnul idee teha iPADile ka ise õppematerjale. Kuna põhikasutajaks pidid saama 1. klassi õpilased, siis otsustasime teha midagi neile. Keskendusime eelkõige videotele ja suve jooksul filmisime palju klippe, millest panna kokku nn videoaabits. Praegu on valmis esimene osa, mida katsetame klassis.


1. b klassi õpilased kasutasid eesti keele tunnis videoaabitsat. Kuna see oli juba teine tund, siis läks iPadide jagamine ladusalt ja ka kõrvaklapid leidsid üsna ruttu omaniku. Ka nende ühendamine iPadiga sujus kenasti.
Lapsed olid põnevil, sest seekord sai midagi ka kuulata ja vaadata. Videoaabitsa avamine ja seal liikumine õpilastele raskusi ei valmistanud. Nobedalt leiti õige teos ja avati vajalikud leheküljed. Klass töötas kiirelt ja vaikselt. Kuulati, täideti ülesandeid ja keegi hätta ei jäänud. Õpetajal oli vaid kiitev ja tunnustav funktsioon. 15 minutiga jõuti palju.

1 comment:

  1. Augmented reality apps for kids it’s to be seen as one of the major learning while you play concept for kids. Kids AR Alphabets apps help the kids to learn worthy.

    ReplyDelete